poniedziałek, 24 października 2011

WYGRAŁAM KONKURS! :)

Muszę się czymś koniecznie pochwalić! Wygrałam ostatnio krem w konkursie internetowym sklepu dermolab, któremu serdecznie dziękuję! Zadanie konkursowe było proste, trzeba było odpowiedzieć na dwa pytania, w tym jedno dotyczyło ulubionej marki dermo-kosmetyków. Moim największym zdziwieniem było, kiedy maila informującego o wygranej dostałam w dniu urodzin!

Jestem na etapie testowania kremu, dopiero od kilku dni. Wkrótce załączę recenzję tego kosmetyku, zarówno na moim blogu jak i na stronie sklepu dermolab oraz wizazu.
Pozdrawiam i zachęcam do brania udziału w konkursach internetowych :)

Sensilis Glacier Essence krem głęboko nawilżający do cery suchej i bardzo suchej 50 ml
Zabieg przyciąga, dynamizuje, zatrzymuje wodę w naskórku zapewniając doskonałe nawilżenie skóry przez 24 godziny. Krystalicznie czysta woda z lodowca bogata w sole mineralne i oligoelementy, zapewnia nadzwyczajną witalność. Zawartość ekstraktu z białego i niebieskiego lotsu zapewnia silne działanie odczulające nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Poj. 50 ml.

cena79.98

Wszystkie informacje zawarte na blogu http://kroplanatury.blogspot.com/ zostały przedstawione w dobrej wierze. Przy ich uzyskiwaniu wykazana została należyta staranność. Większość informacji została zweryfikowana, jednakże ze względu na charakter serwisu część informacji nie jest weryfikowalna. Dotyczy to w szczególności spisanych przekazów ustnych oraz materiałów nadesłanych. W związku z powyższym http://kroplanatury.blogspot.com/ nie stanowi materiału źródłowego. W maksymalnym określonym przez prawo zakresie nie ponoszę odpowiedzialności za prezentowane w portalu http://kroplanatury.blogspot.com/ treści. W szczególności nie ponoszę odpowiedzialności za skutki wynikłe z wykorzystania do jakichkolwiek celów prezentowanych informacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz