środa, 9 listopada 2011

Joppa Minerals - Perfection Eye Cream - recenzja


Dzisiaj o kultowym kremie pod oczy.
Miałam właśnie ochotę zakupić krem pod oczy Perfect Eye Cream jeden z kultowych produktów tej firmy i jest darmowa wysyłka. Oczywiście dowiedziałam się o nim z wizażu. Z natury mam ładne cienie pod oczami ;) Ciemna karnacja i ta właśnie moja zmora.


zdjęcie pochodzi ze strony producenta.

PRÓBKA: Zakupiłam próbkę tego kremu, niewielka ilość, w malutkim słoiczku, wystarczyła na kilka tygodni stosowania. Słoiczek typowy, taki jak dają nam w sephora czy dauglasie na próbki, pojemnik był w połowie napełniony. KOSZT TO 2,5$


KONSYSTENCJA: Słyszałam, że wiele osób narzeka na tępą konsystencję, jak dla mnie ma on typowo kremową formę, nie ślizga się tak jak żele ale równie przyjemnie się go aplikuje. Krem jest bezzapachowy.

DZIAŁANIE: jestem kolejną fanką tego kremu! Znacznie zmniejszył cienie pod moimi oczami, przy stosowaniu dwa razy dziennie. Delikatnie nawilża okolicę oczu, szybko się wchłania ale jednocześnie pozostawia efekt nawilżonej skóry. Piszę o tym całkiem serio, mam bardzo suchą skórę i trudno jest mi znaleźć właściwy kosmetyk.

OPIS PRODUCENTA:


Product Description

This all natural cream moisturizes and nourishes the delicate under eye area. Essential anti-aging vitamins and botanicals visibly reduce the appearance of fine lines and wrinkles. With continued use, skin under eyes feels firmer and more resilient. .25 oz.


INGREDIENTS: Purified Water, Simmondsia Chinensis (jojoba) Seed Oil, Echinacea Augustifolia (coneflower) Extract, Butyrospermum Parkii (shea butter) Fruit, Stearic Acid (plant source), Emulsifying Wax (plant source), Cetyl Alcohol (plant source), MSM (methylsulfonylmethane), Anthemis Nobilis (chamomile) Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Sambucus Nigra (elder flower) Extract, Hypericum Perforatum (st johns wort) Extract, Palmitic Acid (plant source), Potassium Sorbate (plant source), Citrus Grandis (grapefruit) Seed Extract, Triticum Vulgare (wheat) Germ Oil, Tocopherol (vitamin E), Ascorbyl Palmitate (vitamin C), Retinol Palmitate (vitamin A), Panthanol (vitamin B5), Octyl Methoxycinnamate (natural sunscreen), Sodium Bicarbonate (baking soda), Citric Acid.


NO I NA KONIEC. KOSMETYKI JOPPA MINERALS SĄ W 100% KOSMETYKAMI POCHODZENIA NATURALNEGO. FIRMA POCHODZI Z USA, STAMTĄD TEZ TRZEBA ZAMAWIAĆ ICH KOSMETYKI SĄ PODOBNO POLSKIE FIRMY ZAJMUJĄCE SIĘ DYSTRYBUCJĄ. OPRÓCZ KOSMETYKÓW PIELĘGNACYJNYCH, MAJĄ RÓWNIEŻ KOLORÓWKĘ, PODKŁADY MINERALNE, CIENIE, RÓŻE ITD. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE SĄ TO PRODUKTY W 100% MINERALNE, NIE TAK JAK TYPOWE KOSMETYKI DROGERYJNE, KTÓRE DODAJĄ TROSZKĘ MINERAŁKÓW I JUŻ SIĘ NAZYWAJĄ ICH MIANEM.

OPRÓCZ TEGOBecause we do not include food derived fillers like rice powder or corn starch (zea mays), our mineral powders do nothave a shelf life. This means you could have the same jar forever and it will never go rancid.

Co oznacza, że ich pudry nie zawierają wypełniaczy zaliczanych do żywności takich jak puder ryżowy czy skrobia kukurydziana dzięki czemu ich data przydatności jest wieczna! To oznacza, że dany słoiczek z pudrem możesz mieć zawsze i nic się z nim nie stanie! Jak dla mnie rewelacja :)

Jeszcze na koniec kilka zapewnień ze strony głównej Joppy:
- 100% naturalne
- lekkie
- nie zawierają bizmutu
- bezpieczne dla każdego rodzaju cery
- nie testowane na zwierzętach
- wolne od siarczanów
- bez parabenów
- i dużo, dużo więcej...
Wszystkie informacje zawarte na blogu http://kroplanatury.blogspot.com/ zostały przedstawione w dobrej wierze. Przy ich uzyskiwaniu wykazana została należyta staranność. Większość informacji została zweryfikowana, jednakże ze względu na charakter serwisu część informacji nie jest weryfikowalna. Dotyczy to w szczególności spisanych przekazów ustnych oraz materiałów nadesłanych. W związku z powyższym http://kroplanatury.blogspot.com/ nie stanowi materiału źródłowego. W maksymalnym określonym przez prawo zakresie nie ponoszę odpowiedzialności za prezentowane w portalu http://kroplanatury.blogspot.com/ treści. W szczególności nie ponoszę odpowiedzialności za skutki wynikłe z wykorzystania do jakichkolwiek celów prezentowanych informacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz