sobota, 19 listopada 2011

UWAGA! Keratynowe serum prostuje włosy!

Uwaga, użyłam to serum już 4 razy i moje włosy nie chcą się kręcić... Radzę kręconym uważać, prawdopodobnie to serum popsuje im skręt.

Moje włosy są podatne, troszkę wilgoci i już gotowe, puch i loczki ;) Czasem, gdy nie używam suszarki i zostawię włosy by same schły mam lekkie fale, lubię ten efekt, ponieważ bez dużego wysiłku miałam dwie opcje proste lub kręcone włosy. Próbowałam tego samego po użyciu serum, włosy nie chcą się kręcić, nie mam też oczywiście idealnie prostych włosów...

Polecam dziewczynom, które chcą poprawić efekt prostych włosów ale odradzam kręconym.

pozdrawiam :)


Serum o którym mowa, zostało opisane kilka postów niżej, samorobione z półproduktów mazidłowych - KLIK

Wszystkie informacje zawarte na blogu http://kroplanatury.blogspot.com/ zostały przedstawione w dobrej wierze. Przy ich uzyskiwaniu wykazana została należyta staranność. Większość informacji została zweryfikowana, jednakże ze względu na charakter serwisu część informacji nie jest weryfikowalna. Dotyczy to w szczególności spisanych przekazów ustnych oraz materiałów nadesłanych. W związku z powyższym http://kroplanatury.blogspot.com/ nie stanowi materiału źródłowego. W maksymalnym określonym przez prawo zakresie nie ponoszę odpowiedzialności za prezentowane w portalu http://kroplanatury.blogspot.com/ treści. W szczególności nie ponoszę odpowiedzialności za skutki wynikłe z wykorzystania do jakichkolwiek celów prezentowanych informacji.

3 komentarze:

  1. Albo jestem jakaś nietego albo nei widzę ani nazwy tego serum ani zdjęc ;-(

    OdpowiedzUsuń
  2. naprawiłam swoją nieuwagę, dodałam odnośnik do poprzedniego posta :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję bardzo :) juz zmykam czytać :D

    OdpowiedzUsuń